The SIMS 4 za darmo! – Tylko do 28 maja – spiesz się!

To jakie przyjemności dostarczają gry komputerowe wie chyba każdy kto chociaż raz w nie zagrał. Na rynku gier komputerowych pojawiają się co raz nowe tytuły gier a co za tym idzie, co raz to nowsze promocje.

W dobie rozwoju techniki i technologii gry komputerowe wymagają co raz to większych wymagań od naszego sprzętu a stara technologia ubiegłej dekady powoli przechodzi już do lamusa. Dla fanów gier jest dobry czas na upgrade i odświeżenie swojego sprzętu, aby cieszyć się z kwintesencji tego co najlepsze, tego czego mogą nam dostarczyć gry komputerowe.

Razem z rozwojem techniki komputerowej, rozwijają się systemy komputerowe. Gry i aplikacje wszelkiego rodzaju tracą wsparcie techniczne dla 32-bitowych systemów komputerowych. Takim też przykładem jest gra The Sims 4. Gra porzuci wsparcie dla 32-bitowych systemów operacyjnych i mimo że ta wersja nie zniknie z rynku, to nie będzie już wspierana nową zawartością. Wszystkie dodatki, które czwórka otrzyma zatem po czerwcu 2019 roku będą musiały być odpalone na 64-bitowym Windowsie. Ta podjęta decyzja może stoi także za decyzją firmy EA o udostępnieniu nam darmowej kopii gry The Sims 4. Promocja potrwa na platformie Origin do 28 maja i w jej ramach otrzymacie podstawą wersję gry, którą przypiszecie do swojego konta w tym sklepie. Nie ma co ukrywać, firma EA uczyniła ukłon w kierunku graczy udostępniając kopię gry zupełnie za darmo, co pozwala nam zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.

Z tej właśnie okazji chcielibyśmy państwu zaoferować propozycję sprzętu który zadowoliłby państwa potrzeby i dał najlepsze przyjemności jakie płyną z gier komputerowych i wirtualnej rzeczywistości. Nasz sprzęt jest tym co najlepsze w gameingu, zapewnia jakość, wydajność i szybkość, a wierzymy że te 3 atuty dadzą państwu najlepsze korzyści i samą przyjemność.

Sprzęt do grania w The SIMS kupisz tu: 

  1. Komputer PC do gier Intel Core i7 8700 8GB SSD 480GB Win 10
  2.  Laptop Dell Inspiron 5577 i5-7300HQ 8GB SSD 256GB GeForce GTX1050 4GB/Win 10
  3. Karta graficzna Gigabyte GEFORCE GTX 1050
  4. Dysk SSD BX500 480 GB SATA3 2.5 540/500MB/s

Ofertę sprzętu możesz sprawdzić tutaj: -> SKLEP <-

1.1/5 - (300 votes)