Obsługa informatyczna firm

Nasza firma od początku istnienia specjalizuje się w świadczeniu dedykowanego outsourcingu teleinformatycznego. Jako wieloletni integrator systemów IT zapewniamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania łączące wszystkie aspekty informatyczne niezbędne do poprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Dokonując szczegółowej analizy potrzeb Klienta pomagamy w zaprojektowaniu najkorzystniejszego rozwiązania informatycznego optymalizującego działalność operacyjną oraz procesy biznesowe.

Zdając sobie sprawę z fakty, iż o pozycji firmy na rynku stanowią jakość oferowanych usług oraz innowacyjność, szczególny nacisk kładziemy na precyzyjne dopasowanie naszej pracy do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze projekty są alternatywą dla gotowych rozwiązań w każdym przypadku, w którym standardowe rozwiązanie nie jest w stanie sprostać potrzebom naszych Klientów.

Gwarantujemy kompleksowe usługi informatyczne związane z projektowaniem, realizacją i wdrożeniem systemów informatycznych, wiedząc że w dzisiejszych warunkach tylko taka forma działania gwarantuje szansę powodzenia.

Zaufali nam m.in.:

 • Szpital Powiatowy w Zambrowie

 • Wojewódzka Stacja Pogotowania Ratunkowego w Zambrowie

 • Bank Spółdzielczy w Zambrowie

 • Przedsiębiorstwo Budowy Dróg BITUM

 • Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi

 • Urząd Gminy KOŁAKI KOŚCIELNE

 • TESCO

 • Szkoła Podstawowa nr. 4 w Zambrowie

 • Zarząd Nieruchomościami w Zambrowie

 • Media-Expert w Zambrowie

 • Szkoła Podstawowa w Starym Skarżynie

 • PPHU Mackiewicz

 • wiele innych firm i instytucji

Referencje

Nasza współpraca z firmą “MARKOMP” rozpoczęła się w 2002 roku i trwa do chwili obecnej. Polega ona na regularnym nadzorze nad działaniem sieci lokalnej i sprzętu komputerowego, instalacją i wdrożeniem nowego oprogramowania, udzieleniem instruktażu pracownikom obsługującym sprzęt komputerowy.

Duży zakres wiedzy specjalistycznej, posiadane doświadczenie oraz pełne zaangażowanie w wywiązywaniu się z zawartej Umowy pozwala obiektywnie stwierdzić, że jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.

Niniejszym polecamy firmę “MARKOMP” Marek Matejkowski jako wykwalifikowanego partnera handlowego z wieloletnim doświadczeniem .

Na podstawie Umowy zawartej 02.06.2008, firma “MARKOMP” z siedzibą w Zambrowie przy ulicy Bema 2B, świadczy nieprzerwanie na naszą rzecz usługi dostępu do sieci Internet. Jakość i rzetelność wykonywanych usług internetowych stoi na wysokim poziomie i nie pozostawia żadnych zastrzeżeń.

Z perspektywy czasu stwierdzamy, iż pracownicy chętnie służą fachową pomocą i profesjonalnymi wskazówkami przy rozwiązywaniu pojawiających się problemów i zagrożeń płynących z Internetu.

Z przyjemnością polecamy usługi firmy MARKOMP.

Współpraca nasza rozpoczęła się w 2006 roku i trwa do dzisiaj, ponieważ okazała się bardzo pozytywna. Zakres naszej współpracy zawiera m.in. usługę dostępu do Internetu. W przypadku MARKOMP ryzyko usług złej jakości u nas nie występuje. Świadczenia firmy na rzecz Zarządu Nieruchomościami niosą ze sobą wysoką markę i gwarancję rzetelnie wykonanego zadania.

Kontrahent jest wart polecenia tym, którzy przy selekcji partnera biznesowego kierują się jakością usług i korzystną ceną. Klient, korzystający z usług firmy MARKOMP, dzięki jego autentycznemu zaangażowaniu ma pewność, że zostanie potraktowany poważnie.

Wykonawca korzysta z najnowszych technologii światłowodowych, co przemawia na jego korzyść.

Kontrahent jest wart polecenia, ponieważ jego usługi dostępu do Internetu realizowane są bezawaryjnie i solidnie.