Strony WWW / Hosting

Wysoki standard to u nas podstawa! Wiemy jak bardzo potrzebujesz dotrzeć do klienta ponosząc przy tym jak najniższe nakłady finansowe, dlatego już w standardzie otrzymujesz to, co niezbędne, a do tego w bardzo korzystnej cenie.

Strona responsywna

Dostosowana do urządzeń mobilnych.

System zarządzania treścią

Intuicyjny panel administracyjny.

Formularz kontaktowy

Usprawnia kontakt z użytkownikiem strony.

Optymilizacja

Szybkość działania strony to klucz w dotarciu do klienta.

Mapy Google

Lokalizacja firmy na mapie Google

Szkolenie

Szkolenie z obsługi strony i wprowadzania treści.

Bezpieczeństwo

Stronę WWW zabezpieczona certyfikatem SSL

SEO

Pozycjonowanie, które przekłada się na zysk

Tworzymy profesjonalne strony internetowe. Nowa atrakcyjna strona powinna być przede wszystkim tworzona pod kątem wymagań klientów. Oznacza to, że witryna musi zawierać najważniejsze informacje o firmie i usługach oraz odpowiadać na istotne pytania, a jednocześnie w prosty i przejrzysty sposób przekazywać je Twoim potencjalnym klientom. Nowoczesne strony są atrakcyjne wizualnie i na tyle proste, że nie powinny nikomu sprawiać problemów, a przede wszystkich są dostosowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych, a także zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa SSL.

Wykonujemy strony w oparciu o najpopularniejszy System Zarządzania Treścią (CMS) – WordPress. Dzięki temu treść na stronach może być modyfikowana w przyjazny sposób nawet przez osoby nie będące informatykami/webmasterami.

Jeśli nie posiadacie Państwo jeszcze aktywowanego serwera (hostingu) to zachęcamy do skorzystania z naszych tanich, funkcjonalnych i kompleksowych rozwiązań pakietowych.